Dlaczego warto

Warto skorzystać z pomocy specjalisty, przede wszystkim aby zaoszczędzić czas i pieniądze. U nas analizę ofert bankowych wykonasz w jednym miejscu, a do tego bezpłatnie. Zapewniamy wsparcie i doradztwo na każdym etapie sprawy oraz komfort złożenia wniosków kredytowych w naszym biurze.

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie.


Etapy naszej pracy nad Twoim kredytem

Na pierwszym spotkaniu analizujemy zdolność kredytową i możliwości oraz wybieramy oferty banków, by znaleźć najbardziej korzystną. Typujemy 2-3 banki do których zostaną złożone wnioski. Wręczamy klientowi wykaz niezbędnych dokumentów celem skompletowania zestawów wymaganych przez banki.
Na drugim spotkaniu pomagamy w kompletowaniu dokumentów i wszelkich formalnościach związanych z zakupem nieruchomości. Wspólnie wypełniamy formularze bankowe. Ważna jest też kwestia wstępnej wyceny nieruchomości z rzeczoznawcą przed jej zakupem. Sprawdzamy stan prawny kupowanego mieszkania.
W sposób bardzo staranny kompletujemy wszystkie wnioski, wprowadzamy do systemów bankowych i składamy do poszczególnych banków.
Informujemy klienta na bieżąco o aktualnym statusie wniosku i nadzorujemy by wniosek był rozpatrzony w jak najszybszym czasie. Jednocześnie w imieniu klienta negocjujemy najlepsze warunki cenowe kredytu.
Przedstawiamy i omawiamy otrzymane decyzje kredytowe. Klient wybiera najkorzystniejszą ofertę. Przekazujemy decyzję do banku i prosimy o przedstawienie wzoru umowy kredytowej.
Przed podpisaniem umowy kredytowej omawiamy jej zapisy i umawiamy termin podpisania umowy. Jestem obecna również przy jej podpisaniu.
Jesteśmy z klientem do momentu uruchomienia kredytu, ale również pozostajemy do dyspozycji jeżeli nasza pomoc okaże się niezbędna.

Współpracujemy z następującymi bankami

Kredyt na Zakup Nieruchomości

Kredyt na zakup nieruchomości jest tak zwanym kredytem hipotecznym, wieloletnim, o najniższych stopach procentowych. Zabezpieczeniem takiego kredytu jest wpis do hipoteki w dziale IV KW. Wymagany jest minimalnie 10% wkład własny.

dowiedz się więcej

Kredyt na Budowę Domu

Kredyt na budowę domu jest kredytem budowlano-hipotecznym i jest przeznaczony na budowę domu i/lub jej dokończenie. W niektórych bankach można sfinansować jednym kredytem zakup działki i budowę domu.

dowiedz się więcej

Kredyt Gotówkowy

Kredyt gotówkowy to inaczej pożyczka gotówkowa udzielana przez banki na dowolny cel. Kredyt taki charakteryzuje się krótkim terminem spłaty - maksymalnie do 10 lat. Kwota kredytu również jest ograniczona - zazwyczaj do 150 tysięcy złotych.

dowiedz się więcej

Pożyczka Hipoteczna

Jest to pożyczka udzielana przez banki na cel dowolny, ale pod zabezpieczenie hipoteczne. W porównaniu do kredytu hipotecznego dla pożyczki wymagany jest większy wkład własny (od 20%) oraz zazwyczaj dostępny jest krótszy okres kredytowania (przeważnie do 20 lat). Jest droższa od kredytu ze względu na dowolność celu kredytowania.

dowiedz się więcej

Kredyt Hipoteczny Konsolidacyjny

Kredyt hipoteczny konsolidacyjny jest to kredyt w ramach którego można skonsolidować takie zobowiązania jak kredyt hipoteczny, kredyty gotówkowe czy np. zadłużenia na kartach kredytowych.

dowiedz się więcej

Kredyt Hipoteczny Refinansowany

Kredyt hipoteczny refinansowany to inaczej kredyt hipoteczny pod zabezpieczenie nieruchomości którą wcześniej zakupiło się za gotówkę (do 2 lat) lub jest to przeniesienie kredytu hipotecznego z jednego banku do drugiego.

dowiedz się więcej