O mnie

Nazywam się Anna Polak, jestem niezależnym pośrednikiem kredytowym. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych i firmowych przedstawiając klientom oferty różnych banków wraz z wyselekcjonowaniem najkorzystniejszych rozwiązań.

Pracując w banku od 1995 roku obserwowałam borykania się klientów z zawiłymi przepisami bankowymi i prawnymi. Zdawałam sobie sprawę z ilości oraz stopnia skomplikowania spraw formalnych przez które trzeba przebrnąć, aby spełnić marzenie o swoim przysłowiowym małym domku. Uświadomiłam sobie potrzebę kompleksowej pomocy klientom. Pracując dla jednej instytucji nie zawsze mogłam poradzić. I tak oto moja firma powstała najpierw w mojej głowie, nim została zarejestrowana w roku 2007.

Doświadczenie zdobyte podczas pracy w banku oraz wykształcenie wyższe ekonomiczno-bankowe pozwoliło mi na pracę merytoryczną, a cały kapitał to zaangażowanie i wyspecjalizowany zespół. Od kilkunastu lat tworzę moją firmę, która w tej chwili udziela pomocy przy kredytach, ubezpieczeniach i nieruchomościach. Działania te są ze sobą nierozerwalnie związane i dlatego jesteśmy dla klienta w jednym miejscu.

Zakup mieszkania czy budowa domu to proces tworzenia, radość budowania nowej przyszłości i pięknie jest w tym procesie uczestniczyć i cieszyć się radością klientów. W swoją pracę wkładam wiele serca i zaangażowania, tak aby moi klienci czuli się bezpiecznie i mogli spokojnie osiągnąć wyznaczone cele.

Dziękuję moim klientom, że od kilkunastu lat obdarzają mnie zaufaniem, dzięki czemu mogę pracować i rozwijać się wraz z moim zespołem.


O moim zespole

Nasz zespół jest grupą osób wyspecjalizowanych w swojej dziedzinie. Nieustannie kształcimy się i nabieramy doświadczenia w naszej branży. Wychodzimy z założenia, że tylko dobry i doświadczony pośrednik przedstawi klientowi najkorzystniejsze rozwiązania finansowe oraz w bezpieczny i bezstresowy sposób przeprowadzi transakcję.

Marta Sztypa

Specjalistka ds. Kredytów Hipotecznych

Jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami - posiadam państwową licencję nr 19720. Od kilku lat jako specjalista ds. kredytów hipotecznych zajmuję się pomocą w finansowaniu transakcji na rynku nieruchomości. Swoją wiedzę i doświadczenie pragnę wykorzystać, by zapewnić Państwu komfort i bezpieczeństwo podczas realizacji transakcji.

Praca daje mi wiele satysfakcji, a moje zaangażowanie sprawia, że działam z korzyścią dla klienta.

Agnieszka Kaniuk

Specjalistka ds. Ubezpieczeń

Od 2013 roku zajmuję się w firmie ubezpieczeniami. W swojej pracy najbardziej cenię zbudowane na staranności, szczerości i wzajemnym zaufaniu relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Oferty ubezpieczenia dobieram z zaangażowaniem i prezentuję w sposób przejrzysty i zrozumiały dla klienta. Przykładam wagę do określenia faktycznych potrzeb i doboru odpowiedniego produktu ubezpieczeniowego.

Dbam o atmosferę współpracy, standard obsługi i aktualizowanie swojej wiedzy. Zapraszam serdecznie do współpracy.

Magdalena Piaseczna

Specjalistka ds. Ubezpieczeń

Jako Doradca Klienta pracuję od 5 lat. Prywatnie jestem pasjonatką podróży i aktywną mamą, zawodowo doradca ubezpieczeniowym.

Wczesniej w branży turystycznej, teraz ubezpieczeniowej, zawsze słucham potrzeb Klienta i staram się poznać jego indywidualną sytuację. Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem doradzę w zakresie odpowiedniego wyboru ubezpieczenia. Droga zawierania kredytu na nieruchomość najczęściej kończy się jej ubezpieczeniem, dlatego polisy dotyczące mieszkań, domów i domów w budowie to główny dział, którym się zajmuje. Obok polis dotyczących nieruchomości mogę zaproponować Państwu polisę w podróży, na samochód lub życie. Chętnie udzielę wszystkich informacji w biurze, telefonicznie a także e-mailowo. Większość formalności możemy wykonać również online. Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Agnieszka Taraszewska

Doradczyni Klienta

Posiadam wszechstronne doświadczenie w pracy w bankowości od ponad 15 lat. Zajmuję się doradztwem w dziedzinie kredytów hipotecznych i gotówkowych oraz firmowych.

Każda sprawa jest dla mnie wyzwaniem aby odpowiednio, profesjonalnie dobrać bank, produkt i sprawić żeby posiadanie własnego mieszkania nie było trudne.

Lubię ludzi i pomoc w sprawach kredytowych sprawia mi wiele przyjemności.


Filozofia firmy

Pragniemy w sposób godny zaufania projektować korzystne rozwiązania finansowe dla naszych klientów. Z uwagą wsłuchujemy się w ich potrzeby, by w sposób profesjonalny i skuteczny przedstawić ofety. Uczciwie i rzetelnie oceniamy możliwości klienta, by podejmować skuteczne działania w sposób odpowiedzialny i przejrzysty. Dbamy o przyjazną i budującą atmosferę zarówno wewnątrz firmy jak i na zewnątrz - w stosunku do naszych partnerów i klientów.


Nasze biuro

Siedziba firmy mieści się w Goleniowie przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 59/7.


Współpracujemy z następującymi instytucjami

Nasi klienci o nas