O mnie

Nazywam się Anna Polak, jestem niezależnym pośrednikiem kredytowym. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych i firmowych przedstawiając klientom oferty różnych banków wraz z wyselekcjonowaniem najkorzystniejszych rozwiązań.

Pracując w banku od 1995 roku obserwowałam borykania się klientów z zawiłymi przepisami bankowymi i prawnymi. Zdawałam sobie sprawę z ilości oraz stopnia skomplikowania spraw formalnych przez które trzeba przebrnąć, aby spełnić marzenie o swoim przysłowiowym małym domku. Uświadomiłam sobie potrzebę kompleksowej pomocy klientom. Pracując dla jednej instytucji nie zawsze mogłam poradzić. I tak oto moja firma powstała najpierw w mojej głowie, nim została zarejestrowana w roku 2007.

Doświadczenie zdobyte podczas pracy w banku oraz wykształcenie wyższe ekonomiczno-bankowe pozwoliło mi na pracę merytoryczną, a cały kapitał to zaangażowanie i wyspecjalizowany zespół. Od kilkunastu lat tworzę moją firmę, która w tej chwili udziela pomocy przy kredytach, ubezpieczeniach i nieruchomościach. Działania te są ze sobą nierozerwalnie związane i dlatego jesteśmy dla klienta w jednym miejscu.

Zakup mieszkania czy budowa domu to proces tworzenia, radość budowania nowej przyszłości i pięknie jest w tym procesie uczestniczyć i cieszyć się radością klientów. W swoją pracę wkładam wiele serca i zaangażowania, tak aby moi klienci czuli się bezpiecznie i mogli spokojnie osiągnąć wyznaczone cele.

Dziękuję moim klientom, że od kilkunastu lat obdarzają mnie zaufaniem, dzięki czemu mogę pracować i rozwijać się wraz z moim zespołem.


O nas

Nasz zespół jest grupą osób wyspecjalizowanych w swojej dziedzinie. Nieustannie kształcimy się i nabieramy doświadczenia w naszej branży. Wychodzimy z założenia, że tylko dobry i doświadczony pośrednik przedstawi klientowi najkorzystniejsze rozwiązania finansowe oraz w bezpieczny i bezstresowy sposób przeprowadzi transakcję.

Agnieszka Kaniuk

Specjalistka ds. Ubezpieczeń

Od 2013 roku zajmuję się w firmie ubezpieczeniami. W swojej pracy najbardziej cenię zbudowane na staranności, szczerości i wzajemnym zaufaniu relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Oferty ubezpieczenia dobieram z zaangażowaniem i prezentuję w sposób przejrzysty i zrozumiały dla klienta. Przykładam wagę do określenia faktycznych potrzeb i doboru odpowiedniego produktu ubezpieczeniowego.

Dbam o atmosferę współpracy, standard obsługi i aktualizowanie swojej wiedzy. Zapraszam serdecznie do współpracy.


Filozofia firmy

Pragniemy w sposób godny zaufania projektować korzystne rozwiązania finansowe dla naszych klientów. Z uwagą wsłuchujemy się w ich potrzeby, by w sposób profesjonalny i skuteczny przedstawić ofety. Uczciwie i rzetelnie oceniamy możliwości klienta, by podejmować skuteczne działania w sposób odpowiedzialny i przejrzysty. Dbamy o przyjazną i budującą atmosferę zarówno wewnątrz firmy jak i na zewnątrz - w stosunku do naszych partnerów i klientów.


Nasze biuro

W ramach współpracy z Firmą Ossowscy Inwestycje Spółka z o.o. siedziba firmy mieści się w Goleniowie przy ulicy Szkolnej 18, na drugim piętrze.

Spotkania z klientami będą się odbywać w dniach: wtorek, środa, czwartek w godz od 12-17 lub wg potrzeb klienta w dowolnym terminie. W miejsce zdjęć biura może dać jakieś fajne zdjęcia o kredytach.


Współpracujemy z następującymi instytucjami

Nasi klienci o nas