Ubezpieczenia Życiowe


Pakiety ochronne dla klienta indywidualnego

Pakiet kierowany do osób, które chcą skorzystać z zalet ubezpieczenia pracowniczego, lecz z różnych powodów nie mogą. Stanowi realną pomoc dla Ciebie i Twoich najbliższych w sytuacjach takich jak m. in.: śmierć, poważne zachorowanie, pobyt w szpitalu, urodzenia dziecka.

Ubezpieczenia grupowe dla firm

Grupowe ubezpieczenia na życie i zdrowie to ważny element pakietu socjalnego w firmach, który buduje poczucie bezpieczeństwa pracowników. Programy ubezpieczeniowe chronią pracowników oraz ich najbliższych na wypadek niespodziewanych zdarzeń losowych, zapewniając świadczenia finansowe oraz kompleksową pomoc w sytuacjach takich jak m. in.: śmierć, poważne zachorowanie, pobyt w szpitalu, urodzenia dziecka.

Ubezpieczenia pod kredyt

Zabezpiecz rodzinie spłatę kredytu w razie Twojej śmierci, inwalidztwa lub niezdolności do pracy. Polisa dostosowana do warunków kredytu, w przypadku śmierci lub inwalidztwa zapewnia wypłatę ubezpieczenia w wysokości pozostającej do spłaty kwoty kredytu. W przypadku czasowej niezdolności do pracy daje wsparcie w spłacie rat kredytowych.

Ubezpieczenia dla dzieci

Pakiet, który zapewni Ci pomoc finansową oraz dostęp do lekarzy, badań i rehabilitacji w przypadku problemów zdrowotnych lub wypadku Twojego Dziecka. Ochrona na wypadek pobytu w szpitalu, poważnego zachorowania oraz uszczerbku lub uszkodzenia ciała w wyniku wypadku.

Ubezpieczenia zdrowotne Best Doctors

Pakiet, który w razie poważnego stanu chorobowego zapewni Ci opiekę najlepszych lekarzy i dostęp do zaplecza medycznego za granicą na najwyższym poziomie. Dzięki temu Twoje zdrowie będzie w rękach światowych ekspertów. Koszty leczenia pokrywane nawet do 2 mln euro.

powrót do poprzedniej strony